Chłopcy z Rzepińskiej podstawówki w finale mistrzostw województwa

W ubiegły czwartek byliśmy współorganizatorem półfinałów mistrzostw województwa lubuskiego szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców.
W turnieju wzięło udział 11 szkół z terenu byłego województwa gorzowskiego.Po 5 godzinach zmagań zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Rzepinie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik w finałach, które zostaną rozegrane 6 czerwca w Gubinie.

W drużynie prowadzonej przez trenera Wiktora Błaszczykiewiczazagrali: Stanisław Grabowski,Kacper Lewitzki, Jakub Jodłowski, Marcin Graczyk, Dominik Zieliński, Adam Wilgucki, Bartosz Mieczkowski, Fabian Żygielewicz, Bartosz Dziemidowicz.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Rzepina Pana Sławomira Dudzisa za ufundowanie okazałych pucharów, Domu Kultury w Rzepinie za oprawę muzyczną turnieju oraz dla trenerów Zdzisława Stonogi i Andrzeja Pawłowskiego za sprawne poprowadzenie zawodów.