Bardzo dobry występ Skrzatów młodszych w turnieju "Gra Warta Świeczki" w Santoku
Dnia 14.01 drużyna skrzatów młodszych wzięła udział w turnieju "Gra Warta świeczki" organizowanym przez AP Wartę Gorzów. Bardzo dobra gra jak i ogromna ilość strzelonych bramek sprawiły, że każdemu z zawodników uśmiech nie potrafił opuścić twarzy. Warto podkreślić że każdy z zawodników wpisał się na listę strzelców. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja oraz nie były zapisywane wyniki. Jednak podopieczni trenera Martina Orczyka wypadli na tle rówieśników bardzo dobrze wygrywając 6 meczów i przegrywając w jednymz PUKS Maksymilianem Gorzów w 3-4. Brawo !!!
Oprócz nas w Turnieju udział wzięły drużyny takie jak : Akademia Piłkarska Warta Gorzów Wlkp, Akademia Stilon Gorzów, R-Football Goleniów, LPFA Kostrzyn, Arkonia Szczecin, WSP Abra Witnica, PUKS Maksymilian Gorzów Wlkp.
Nasz klub reprezentowali : Maciej Kasik, Aleksander Łobaczewski, Adam Lenard, Kajetan Konicki, Karol Zieliński.
Dziękujemy rodzicom za żywiołowy doping jak i pomoc w zorganizowaniu transportu na turniej!
Kolejne turnieje Skrzatów już w najbliższy weekend. W sobotę 20.01 gramy w Eisenhuttenstadt, a w niedzielę 21.01 w Gorzowie.