BARDZO DOBRA POSTAWA ORLIKÓW W LIDZE.
Drużyna Orlików MKS Steinpol-Ilanka Rzepin bardzo dobrze zaprezentowała się w rundzie jesiennej obecnego sezonu zajmując drugą lokatę na półmetku swoich rozgrywek.
W lidze nasza drużyna mierzyła się z takimi przeciwnikami jak UKS Czwórka Kostrzyn, Spójnia Ośno Lubuskie, Stal Sulęcin, Toroma Torzym, Warta Słońsk, w każdym z turniejów zajmując co najmniej drugą lokatę.
Jeden turniej w Sulęcinie udało nam się wygrać! Ale było to pod nieobecność zdecydowanego lidera rozgrywek UKS Czwórki Kostrzyn.
Trzeba jednak przyznać, że drużyna prowadzona przez trenera Zdzisława Stonogę z turnieju na turniej grała coraz lepiej.
Wynik jest tutaj ważny ale jeszcze ważniejszy jest fakt, że grupa mocno się rozrosła, a frekwencja na treningach orlików jest imponująca. To głównie dzięki temu zespół gra coraz lepiej, co daje nadzieję na to, że w sezonie halowym nasi także pokażą się z dobrej strony.
W drużynie trenera Zdzisława Stonogi zagrali: Klaudia Przybylska, Andrzej Figacz, Marcin Graczyk, Dawid Hewner, Mateusz Iwanicki, Mateusz Kamiński, Miłosz Kasprzak, Michał Kort, Sebastian Krych, Antoni Kryk, Oskar Kubiś, Gerard Miąc, Jarosław Musolf, Kajetan Nikodem, Jakub Olszewski, Wiktor Proniewicz, Fabian Satanowski, Wojciech Smorowiński, Dawid Weychan, Adam Wilgucki, Oskar Zabierowski, Sebastian Zaremba, Kacper Zeman, Dominik Zieliński, Marcel Zieliński.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy dzielnie wspierali klub i trenera w ich bojach ligowych. Dziękujemy też za piękną flagę, która jeździ z drużyną na turnieje i dodaje motywacji do lepszej gry naszym młodym piłkarkom i piłkarzom.
Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym Orlikom w turniejach halowych, o których będziemy na bieżąco informować.