3 punkty zostają w Rzepinie

Radosną świąteczną sobotę,mimo niesprzyjającej aury,zafundowali sobie i kibicom,zawodnicy rzepińskiego czwartoligowca.Solidnemu zespołowi z Przybyszowa,nie udało się sprawić niemiłej niespodzianki gospodarzom a ekipa MKS-u notuje kolejne zwycięstwo przy Poznańskiej.Cieszy fakt,że piłkarze,wynik ten osiągnęli,przez większość meczu grając w dziesiątkę.Boisko za dwie żółte kartki,musiał opuścić Mikołaj Kawecki.Mecz nie był rozgrywany w jakimś szaleńczym tempie.Może z uwagi na pogodę,ze względu na grę w osłabieniu,czy może w końcu na fakt że sędzia tych zawodów dopuścił do gry obu drużyn w podobnych strojach,co powodowało wiele niedokładnych zagrań.Cieszy wynik,cieszy zwycięstwo a po świątecznym odpoczynku,w najbliższej perspektywie,wyjazdowe spotkanie ze Szprotavią.

MKS Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów 2:0.

Powiązana galeria: