3 punkty na wyjeździe

Miniona kolejka rozgrywek,w czwartej lidze lubuskiej,zakończyła się dla ekipy z Rzepina zwycięstwem.Udało się je wywalczyć,na terenie Towarzystwa Sportowego Przylep.Wygrana bardzo ważna,gdyż dwa ostatnie mecze to spotkania przegrane.Można więc mówić o meczu "na przełamanie".Mimo straconej bardzo szybko,bo już w pierwszej minucie bramki,niebiesko biali,błyskawicznie odpowiedzieli golem Andrzeja Pawłowskiego,by w pierwszej połowie dołożyć jeszcze trafienia Mateusza Nowaczewskiego oraz Myroslava Taranenki.Czerwona kartka dla gracza z Przylepu w 36 minucie,sprawiła że rzepinianie mieli w drugiej połowie ułatwione zadanie.Druga odsłona to dominacja drużyny Kamila Michniewicza,okraszona trafieniem Pawła Sidorowicza.Sam szkoleniowiec tak krótko skomentował spotkanie : "Każdy sobie zdał sprawę, że jak chcemy wrócić na właściwe tory to każdy musi wydobyć z siebie maksimum możliwości i przede wszystkim zaangażowania. Ten mecz pokazał jak duże możliwości drzemią w naszej drużynie teraz najważniejsze to zrobić wszystko by tą dyspozycję utrzymać na następne spotkania. Cieszy fakt, że mimo tragicznego początku (0:1 w 40 sekundzie) szybko odpowiadamy ( 7 min. i 2:1) i stwarzamy sobie masę dobrych sytuacji strzeleckich, których nam ostatnio brakowało."