2+2=4
Podopieczni trenera Daniela Odziemkowskiego po profesorsku rozprawili sie z zespolem ze Szprotawy. Od samego poczatku przejeli inicjatywe i nekali defensorow przyjezdnych licznymi, a co najważniejsze bardzo groźnymi akcjami. Mimo, że zespół ze Szprotawy ustawił się mocno defensywnie Rzepinianie dobrą zorganizowaną i mądrą grą mogli strzelić wiele goli. Sztuka ta w pierwszej połowie udała sie jednak, można śmiało powiedzieć tylko dwukrotnie za sprawa Stefanowicza oraz Kaweckiego. W drugiej części Ilankowcy z pełną kontrolą meczu cierpliwie dokonywali dzieła zniszczenia przeciwnika. Wynikiem dobrej gry były kolejne dwa gole lecz tym razem gole szczgolnej urody. Ich autorami byli Chanas, który po wymanewrowaniu kilku przeciwników wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pokonuje go piękną podcinką oraz Sawiak, który w pełnym biegu uderzył zza pola karnego w samo okienko a piłka dodatkowo odbija sie od slupka i wpada do bramki. W tym dniu smiało należy stwierdzić, że nasi piłkarze udzieli lekcji gry w piłkę nożną zespołowi Sprotavii.
Skład: Tumaszyk Ossowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Adamczewski Pawłowski Pietruszyński Sawiak Kawecki Stefanowicz
Grali także: Krasucki Popkowski Orczyk Hada Kank
Na rezerwie pozostał Romulo