Autor:

admin

Utworzono:

06.04.2015

Trzecie zwycięstwo w arcytrudnym spotkaniu odnieśli piłkarze M.K.S. Steinpol-Ilanki Rzepin! Tym razem by zdobyć 3 punkty zawodnicy trenera Kamila Michniewicza musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności bo gospodarze tego meczu postawili naprawdę trudne warunki! Po pierwszej wyrównanej połowie gdzie to piłkarze Arki Nowa Sól byli bliżsi wyjścia na prowadzenie na tablicy wynik brzmiał 0:0. Druga część meczu to jednak przewaga naszego zespołu, który z każdą minutą rozkręcał się i dążył do upragnionych 3 punktów! W 83 minucie po podaniu od Andrzeja Pawłowskiego i indywidualnej akcji zakończonej uderzeniem w długi róg bramki Mateusz Nowaczewski wyprowadza Ilankę na prowadzenie a Ta nie oddaje go już do końca meczu! Był to kluczowy pojedynek dla układu tabeli gdyż dziś pierwszy raz możemy powiedzieć, że wszystko zależy już tylko od nas samych.
Drużyna wie jak jeszcze wiele pracy przed nią i ze spokojem i szacunkiem do każdego rywala już myśli o derbowym meczu ze Spójnią Ośno Lubuskie!